معرفی سازمان

شرکت بنیس روستا  تنها شرکت تولیدی خامه قنادی طبیعی به صورت تک محصولی با برند شوکامو می باشد. بنیانگذاران این شرکت از دوران جوانی وارد حرفه لبنیات شده و پس از سال ها کسب تجربه در لبنیات سنتی و صنعتی در سال 1385 کارخانه ای در استان قزوین جهت تولید فقط خامه قنادی و نه دیگر محصولات لبنی تاسیس کردند. این کارخانه با هدف گذاری بلند مدت و اندیشمندانه تبدیل به یک گروه صنعتی تولیدی خانوادگی شد و با راه اندازی تکنولوژی روز در خطوط تولید و تجربیات سالیان تولید لبنیات سنتی را در هم آمیخت. شوکامو برای تامین مواد اولیه محصولات خود با برترین تولیدکنندگان کشور و بهترین و معتبرترین واردکنندگان همکاری می کند. شوکامو از همان ابتدا با هدف افزایش و تضمین کیفیت محصولات خود همواره در پی کسب دانش روز دنیا ، بهترین و مجهزترین ماشین آلات بوده است.

اکنون با بیش از یک دهه تجربه، شوکامو دیگر فقط یک تولید کننده خامه قنادی نیست بلکه نمادی از یک برند خوش نام و سلامت محور ایرانی است زیرا ایرانیان باور دارند که از دیرباز سنت شیرین کردن خامه و تولید خامه قنادی که امروزه به یک صنعت مبدل شده بومی ایرانیان و قنادان ایرانی ست.

شوکامو در تولید خامه قنادی به صددرصد طبیعی بودن و سلامت محوری محصولات خود می اندیشد چرا که خریداران و مصرف کنندگان کیک و شیرینی هموطنان و همنوعان ما هستند. درکنار جنبه اقتصادی تولید خامه قنادی، کیفیت و سلامتی از نظر ما دور نمانده بلکه اولویت ما قرار گرفته است.

شوکامو فقط و فقط از خامه طبیعی ( حیوانی ) عاری از هرگونه چربی گیاهی استفاده می نماید. به همین دلیل کیک و شیرینی تولید شده با خامه طبیعی شوکامو در دهان نمی ماسد، سبک است ، دل را نمی زند، خوشمزه است، موجب بیماری های قلبی و عروقی نمی شود و در یک کلام کام مصرف کننده نهایی را تلخ نمی نماید و سلامتی را برای وی به ارمغان می آورد.

تلاش های مستمر مدیران، سرپرستان و پرسنل شوکامو با محوریت سلامتی این شرکت را دارنده اولین نشان استاندارد تولیدکنندگان خامه قنادی در استان قزوین نموده و لوح تقدیری نیز در این خصوص از سازمان استاندارد دریافت نموده است.

شوکامو دارای شبکه توزیع مویرگی ، نمایندگی ها و شعبات فعال در سراسر کشور می باشد و نیز با به کار گیری جدیدترین سیستم های صنعتی و پیاده سازی پیشرفته ترین فن آوری های این صنعت با برنامه ریزی برای فعالیت گسترده بین المللی هم اکنون محصولات شوکامو به کشورهای همسایه بویژه حاشیه خلیج فارس صادر می گردد. که با تبدیل شدن به یک برند ایرانی بین المللی موجب غرور ملی و ایرانی در سراسر جهان باشیم و شوکامو می کوشد با نامی نیک و خاطره ای شیرین در سراسر دنیا حضور داشته باشد.

ما در شوکامو امید داریم با نگاهی رو به جلو به سهم خود سلامتی بیشتر و کامی شیرین تر به مردم کشورمان و تمامی مصرف کنندگان محصولاتمان هدیه نماییم.