پیگیری ندای مشتریان

در اهتمام به مقوله ی «صیانت از حقوق مشتری و تکریم وی» و در پاسخ به انتظارات مشتریان گرانقدر شوکامو، پیگیری ندای مشتریان توسط تیم مجرب و متخصص با نظارت مستقیم مدیران ارشد و حتی شخص مدیرعامل انجام می‌پذیرد. تعویض بدون قید و شرط کالا، گارانتی محصولات پس از فروش، جزء گامهای نخستین این مهم است که توسط تیم توزیع شوکامو انجام می پذیرد. تفکر بلندمدت توسعه ی بازار منجر به فراهم ساختن بستری برای ارتباط نزدیکتر و سریعتر با مشتریان گردید. در این راستا نظام توزیع مویرگی و انحصاری شوکامو در تمامی ساعات شبانه روز حتی روزهای تعطیل این اطمینان را به شما می دهد که در هر زمان و هر مکان و در هر شرایط نیاز به خامه ی طبیعی شوکامو داشته باشید در کمتر از 3 ساعت پس از ثبت سفارش، خامه  قنادی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و این تیم گوش شنوای سازمان ما هستند.

درحقیقت قنادان امروزه برای محصولاتی که به موقع ارسال می شوند، برتری قائلند. چابکی سیستم توزیع 24 ساعته ی ما، از مزایای رقابتی ما به شمار می آید. و سرعت عمل ما در رساندن محصول به شما، هزینه های جانبی انبارداری خامه قنادی را برای شما حذف و یا کاهش چشمگیری می دهد.

شبکه ی توزیع منظم و سریع شوکامو این امنیت روانی را برای شما ایجاد می نماید که در تمامی ساعاتی که کارگاه شما در حال فعالیت باشد، مخصوصا در روزهای شلوغ کاری از قبیل اعیاد، دغدغه ی تهیه ی خامه قنادی را نخواهید داشت. و هدف اصلی ما که افزایش و ارتقاء سطح مشتری مداری و جلب اعتماد و افزایش رضایتمندی شماست به صورت شبانه و روزی پیگیری خواهد شد. ما بر این باوریم که نظرات و پیشنهادات و انتقادات احتمالی شما، روشنایی بخش مسیر رو به جلوی ماست.

دیدگاهتان را بنویسید